Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2015 - Kvänum

Arrangeras av:     Lumber & Karle, Kvänum
Telefon: 0512-70905
E-mail: bowling@lumberkarle.se
Hemsida: www.lumberkarle.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström BK Wik Lördagen den 5 september 13:00
Torsdagen den 17 september 19:00
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Torsdagen den 24 september 19:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 17:00
Alfred Berggren Team Clan BK Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Anders Johansson Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Anders Wellman BK Gärdet Lördagen den 5 september 13:00
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 27 september 17:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen den 27 september 17:00
Ante Andersson BK Kyrk Skövde Torsdagen den 17 september 19:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Torsdagen den 17 september 19:00
Lördagen den 26 september 17:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 17:00
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 16:00
Audun Hansen BS Almen Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Axel Engblom Team Pergamon BC Torsdagen den 17 september 19:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Torsdagen den 17 september 19:00
Söndagen den 20 september 16:00
Bjorn Ivar Hansen KS Edsbowlarna Söndagen den 20 september 16:00
Carina Krusell BK Ös På Söndagen den 20 september 16:00
Christian Olsen Voldnes Norge Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Daniel Blom Marbodals BS Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Söndagen den 20 september 16:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Emil Johansson Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 27 september 17:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Torsdagen den 17 september 19:00
Filip Krusell BK Ös På Torsdagen den 17 september 19:00
Gabriel Hall BK Wik Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 16:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 16:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Söndagen den 27 september 17:00
Göran Johansson Götene BK Söndagen den 27 september 17:00
Henrik Ahlner Marbodals BS Lördagen den 26 september 17:00
Ingalill Westerlund Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Jan Kjellqvist Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Jenny Karlsson BK Skrufscha Torsdagen den 24 september 19:00
Lördagen den 26 september 17:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Söndagen den 27 september 17:00
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Lördagen den 26 september 17:00
Johan Jacobsson BK 64 Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Johan Lundblad BK Kyrk Skövde Torsdagen den 17 september 19:00
John Mielonen BK Kyrk Skövde Torsdagen den 17 september 19:00
Karl-Johan Thorsen Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 27 september 17:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Lördagen den 5 september 10:00
Torsdagen den 17 september 19:00
Lars Andersson BK Wik Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Lars-Johan Björk Marbodals BS Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Torsdagen den 17 september 19:00
Lucas Hall BF Solängen Söndagen den 27 september 17:00
Makis Manthos Marbodals BS Lördagen den 26 september 17:00
Marie-Louise Widing Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Söndagen den 27 september 17:00
Mats Hulén Götene BK Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Söndagen den 27 september 17:00
Mats Lindgren Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Mats Wahlström Marbodals BS Söndagen den 20 september 16:00
Söndagen den 27 september 17:00
Mattias Olsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 17:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 27 september 17:00
Mikael Lundgren Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Per-Olof Buller BK Kåess Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Torsdagen den 17 september 19:00
Peter Brusewitz BK Kåess Torsdagen den 17 september 19:00
Peter Hellström Team Clan BK Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Pia Åkerstedt Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Pontus Björk BK Kyrk Skövde Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Robert Lindberg BK Jösse Söndagen den 20 september 16:00
Robin Andersson BK Force Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Sebastian Eriksson BK Brio Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Siv-Anne Larsson Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Lördagen den 26 september 17:00
Stig-Åke Andersson Kvänums BK Lördagen den 5 september 10:00
Susanne Gustavsson Kvänums BK Torsdagen den 24 september 19:00
Sören Berggren Kvänums BK Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Torsdagen den 24 september 19:00
Sören Simu Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 5 september 13:00
Tekauita Enesi BK Ös På Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Torsdagen den 17 september 19:00
Söndagen den 20 september 16:00
Terje Barkald Norge Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Lördagen den 5 september 10:00
Torsdagen den 17 september 19:00
Thorbjörn Hansen BS Almen Söndagen den 16 augusti 16:00 Early Bird
Timmy Fredriksson BK Full House Söndagen den 27 september 17:00
Tomas Ringeby Kvänums BK Torsdagen den 13 augusti 19:00 Early Bird
Torsdagen den 17 september 19:00
Torsdagen den 24 september 19:00
Tommy Karlsson BK Wik Torsdagen den 24 september 19:00
Tommy Kjellberg BK 64 Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird
Lördagen den 5 september 10:00
Lördagen den 5 september 13:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 5 september 13:00
William Svensson BK Kaskad Torsdagen den 6 augusti 19:00 Early Bird

TOTALT: 79 SPELARE