Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2015 - Falköping

Arrangeras av:     Bowlingstället Falköping
Telefon: 0515-71 12 00
E-mail: info@bowlingstallet.se
Hemsida: www.bowlingstallet.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Söndagen den 20 september 12:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 12:00
Alfred Berggren Team Clan BK Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 13 september 12:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen den 20 september 12:00
Söndagen den 27 september 12:00
Ante Andersson BK Kyrk Skövde Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Söndagen den 20 september 12:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 12:00
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 12:00
Axel Engblom Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 12:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Söndagen den 20 september 12:00
Bjorn Ivar Hansen KS Edsbowlarna Söndagen den 20 september 12:00
Carina Krusell BK Ös På Söndagen den 20 september 12:00
Daniel Blom Marbodals BS Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Söndagen den 23 augusti 12:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 27 september 12:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Söndagen den 13 september 12:00
Filip Krusell BK Ös På Söndagen den 20 september 12:00
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 12:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Söndagen den 20 september 12:00
Göran Johansson Götene BK Söndagen den 6 september 12:00
Söndagen den 27 september 12:00
Gösta Martin Borås GIF BK Söndagen den 23 augusti 12:00
Henrik Ahlner Marbodals BS Söndagen den 13 september 12:00
Jenny Karlsson BK Skrufscha Söndagen den 27 september 12:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Söndagen den 20 september 12:00
Söndagen den 27 september 12:00
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Söndagen den 13 september 12:00
Söndagen den 20 september 12:00
Johan Jacobsson BK 64 Tisdagen den 11 augusti 18:00
Johan Lundblad BK Kyrk Skövde Söndagen den 13 september 12:00
John Johansson Borås GIF BK Söndagen den 23 augusti 12:00
John Mielonen BK Kyrk Skövde Söndagen den 20 september 12:00
Kalle Sandén BK Oden Falköping Tisdagen den 11 augusti 18:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 20 september 12:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 6 september 12:00
Söndagen den 20 september 12:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Lucas Hall BF Solängen Söndagen den 27 september 12:00
Makis Manthos Marbodals BS Söndagen den 20 september 12:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Söndagen den 27 september 12:00
Mats Hulén Götene BK Tisdagen den 11 augusti 18:00
Mats Wahlström Marbodals BS Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Mattias Olsson Team Pergamon BC Söndagen den 27 september 12:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 27 september 12:00
Per-Olof Buller BK Kåess Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Tisdagen den 11 augusti 18:00
Peter Hellström Team Clan BK Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Pontus Olsson Falköpings AIK BK Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Rickard Ingvarsson BK Oden Falköping Söndagen den 9 augusti 17:00 Early Bird
Robert Lindberg BK Jösse Söndagen den 23 augusti 12:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Söndagen den 13 september 12:00
Sören Berggren Kvänums BK Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Sören Simu Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 6 september 12:00
Tekauita Enesi BK Ös På Söndagen den 20 september 12:00
Thomas Helander BK Oden Falköping Söndagen den 27 september 12:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 20 september 12:00
Timmy Fredriksson BK Full House Söndagen den 20 september 12:00
Tomas Ringeby Kvänums BK Söndagen den 27 september 12:00
Tommy Karlsson BK Wik Söndagen den 20 september 12:00
Tommy Kjellberg BK 64 Tisdagen den 11 augusti 18:00
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird
Tisdagen den 11 augusti 18:00
Söndagen den 20 september 12:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Söndagen den 6 september 12:00
William Svensson BK Kaskad Tisdagen den 4 augusti 18:00 Early Bird

TOTALT: 60 SPELARE