Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2015 - Vänersborg

Arrangeras av:     Vänersborgs Bowlinghall
Telefon: 0521-176 54
E-mail:
Hemsida: www.vanersborgsbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström BK Wik Söndagen den 18 oktober 13:00
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Söndagen den 29 november 11:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 22 november 11:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Onsdagen den 4 november 19:00
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 8 november 13:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen den 8 november 13:00
Annika Eriksson BK Birger Söndagen den 25 oktober 13:00
Ante Andersson BK Kyrk Skövde Söndagen den 15 november 11:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Söndagen den 18 oktober 13:00
Söndagen den 15 november 11:00
Anton Ahlgren Team Clan BK Lördagen den 31 oktober 11:00
Lördagen den 31 oktober 13:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Söndagen den 18 oktober 13:00
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Söndagen den 29 november 11:00
Arne Moberg Team Alingsås BC Onsdagen den 4 november 19:00
Axel Engblom Team Pergamon BC Söndagen den 22 november 11:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Söndagen den 15 november 11:00
Bjorn Ivar Hansen KS Edsbowlarna Söndagen den 22 november 11:00
Carina Krusell BK Ös På Söndagen den 22 november 11:00
Christer Niklasson Kungälvs BK Onsdagen den 28 oktober 19:00
Christer Nordström BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00
Christian Carlsson Kabare BS Söndagen den 8 november 11:00
Daniel Blom Marbodals BS Söndagen den 15 november 11:00
Söndagen den 29 november 11:00
Daniel Hansson IFK Göteborg Bowling Herr Söndagen den 8 november 11:00
David Rudquist BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Dennis Lindblom BK Håvås Onsdagen den 4 november 19:00
Söndagen den 15 november 11:00
Dennis Niklasson Team Mariestad BK Lördagen den 31 oktober 11:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Söndagen den 15 november 11:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 15 november 11:00
Filip Krusell BK Ös På Söndagen den 22 november 11:00
Fredrik Olausson Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 22 november 11:00
Gabriel Hall BK Wik Söndagen den 15 november 11:00
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Söndagen den 29 november 11:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Söndagen den 29 november 11:00
Gunnar Håkansson BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Göran Johansson Götene BK Söndagen den 8 november 13:00
Jan Hernvall BK Birger Söndagen den 25 oktober 13:00
Söndagen den 8 november 11:00
Jan Hilmersson BK Birger Söndagen den 25 oktober 13:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Onsdagen den 4 november 19:00
Söndagen den 15 november 11:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Söndagen den 8 november 13:00
Söndagen den 29 november 11:00
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Söndagen den 29 november 11:00
John Mielonen BK Kyrk Skövde Söndagen den 29 november 11:00
Jørn Andre Ålgårdstad BK Skrufscha Söndagen den 15 november 11:00
Katharina Magnusson BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00
Söndagen den 22 november 11:00
Kenneth Hermansen BK Joker Söndagen den 29 november 11:00
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins BK Onsdagen den 28 oktober 19:00
Söndagen den 29 november 11:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 29 november 11:00
Kent Nilsson BK Birger Söndagen den 25 oktober 13:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Onsdagen den 4 november 19:00
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 11:00
Söndagen den 22 november 11:00
Lars-Gunnar Andersson Vänersborgs BS Söndagen den 22 november 11:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Söndagen den 25 oktober 13:00
Söndagen den 15 november 11:00
Lena Lindblom BK Birger Söndagen den 15 november 11:00
Makis Manthos Marbodals BS Söndagen den 29 november 11:00
Malin Andersson BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Maria Andersson BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Söndagen den 8 november 13:00
Mats Larsson BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Mats Wahlström Marbodals BS Söndagen den 15 november 11:00
Söndagen den 29 november 11:00
Mattias Olsson Team Pergamon BC Söndagen den 18 oktober 13:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 22 november 11:00
Michael Cronberg BK Gärdet Lördagen den 31 oktober 11:00
Mikael Andersson BK Gärdet Söndagen den 29 november 11:00
Niclas Nyberg Kabare BS Söndagen den 8 november 11:00
Per-Olof Buller BK Kåess Söndagen den 25 oktober 13:00
Onsdagen den 4 november 19:00
Peter Hellström Team Clan BK Onsdagen den 28 oktober 19:00
Lördagen den 31 oktober 11:00
Lördagen den 31 oktober 13:00
Peter Klahr BK Gärdet Onsdagen den 4 november 19:00
Pär-Arne Ahlström Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 22 november 11:00
Stefan Kristiansson BK Skrufscha Onsdagen den 28 oktober 19:00
Söndagen den 15 november 11:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Söndagen den 15 november 11:00
Sören Berggren Kvänums BK Söndagen den 22 november 11:00
Sören Simu Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 8 november 13:00
Tekauita Enesi BK Ös På Söndagen den 22 november 11:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 11:00
Söndagen den 22 november 11:00
Söndagen den 29 november 11:00
Tomas Ruotsalainen BK Triss Söndagen den 15 november 11:00
Tommy Karlsson BK Wik Onsdagen den 28 oktober 19:00
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Söndagen den 29 november 11:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Söndagen den 25 oktober 13:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Söndagen den 8 november 13:00
Tore Torgersen BK Joker Onsdagen den 4 november 19:00
Söndagen den 8 november 13:00
Söndagen den 22 november 11:00
Ulla Nordström BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00
Ulrika Heuvelman BK Skrufscha Onsdagen den 4 november 19:00

TOTALT: 81 SPELARE